KONST / Litografier / Färglitografi 13431103
nr 1343 1103
Fredrik Landergren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, "Odenplan". Signerad, numrerad 106/110. Bladets mått: 44x40cm, oramat löst blad
Fredrik Landergren, född 1957 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:51:02
24/8 09:33:20
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Fredrik Landergren
Läs mer om Fredrik Landergren